Ons team

In het onderstaande overzicht zijn alle teamleaden van Teham-Pongers te vinden. Voor een organigram van de organisatie kunt u op de onderstaande link klikken. 

Frans Witteman

Frans Witteman

Vestigingsmanager

074-2469200
fhwitteman@teham-pongers.nl

Lees verder
Marga Wienk

Marga Wienk

Verkoop

074-2469206
mwienk@teham-pongers.nl

Lees verder
Jeroen Visch

Jeroen Visch

Verkoop

074-2469207
jvisch@teham-pongers.nl

Lees verder
Edwina Toemeungte

Edwina Toemeungte

Boekhouding

074-2020031
etoemeungte@teham-pongers.nl

Lees verder
Wilco Theissen

Wilco Theissen

Logistiek Manager en Administrateur

074-2020030
wtheissen@teham-pongers.nl

Lees verder
Jonathan Draaijer

Jonathan Draaijer

Verkoop

jdraaijer@teham-pongers.nl

Lees verder
Sander Mol

Sander Mol

Verkoop

074-2469209
smol@teham-pongers.nl

Lees verder
Marjolein Vreeling

Marjolein Vreeling

Administratie

mvreeling@teham-pongers.nl

Lees verder
Daniël Esman

Daniël Esman

Verkoop

desman@teham-pongers.nl

Lees verder
Fabian Van Rutte

Fabian Van Rutte

Verkoop

074-2469201
fvanrutte@teham-pongers.nl

Lees verder